روان شناسی رنگ نارنجی و خصوصیات نارنجی پوش ها

تاریخ ارسال: 1394-11-7
نویسنده: مجید
دفعات بازید: 3252
رنگ‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. اگر جزو افرادی هستید که نارنجی رنگ مورد علاقه شماست  ویژگی‌های خاصی در شما دیده می‌شود. در واقع  بر اساس روانشناسی محیطی، رنگ نارنجی می‌تواند گروهی از احساسات و عواطف را به شما القا کند که البته بعضی از این خصوصیات ممکن است منفی هم باشند. به هر حال اگر نارنجی‌پسند هستید یا می‌خواهید به افکار شخصیتی نارنجی‌پوشان پی ببرید همین جا فرصت خوبی است تا ببینید رنگ نارنجی چه حرف‌هایی برای گفتن دارد.

خونگرم و اجتماعی

نارنجی به شما می‌گوید که فردی خونگرم، مثبت‌اندیش و تا حدود زیادی برون‌گرا هستید که بیشتر اوقات دل‌تان می‌خواهد رفتاری دوستانه داشته باشید. انعطاف پذیری هم در شخصیت شما دیده می‌شود و قابل اعتماد هستید. در صورتی‌که هیچ‌وقت از نارنجی سیر نمی‌شوید. همیشه دل‌تان می‌خواهد آدم‌های زیادی اطراف‌تان وجود داشته باشد و از خلوت خودتان لذت نمی‌برید. تنهایی برای شما با افسردگی همراه است و نسبت به محیط اطراف‌تان احساس بدی پیدا می‌کنید.

gallery_201601279912271658179

اعتماد به نفس بالا

این افراد نسبت به سایرین اعتماد به نفس‌شان بیشتر است و به دلیل داشتن همین ویژگی بدون توجه به قضاوت دیگران این رنگ تند را می‌پوشند و از این بابت نگران نیستند که شاید تا حدودی جلب توجه کنند. نارنجی پوش‌ها قلب رئوفی دارند و برچسب خوش قلبی را یدک می‌کشند. علاوه بر این به حقوق انسانی توجه می‌کنند و در فعالیت‌های انسان دوستانه با اشتیاق حاضر می‌شوند.

صبور و مهربان

نارنجی‌دوستان اصلا افرادی نازک‌نارنجی نیستند. می‌توانید روی صبر و حوصله‌شان حساب کنید. البته آنها با اطرافیان به شیوه خاص خودشان کنار می‌آیند. وقتی به دیگران کمک می‌کنند کاملا از خودشان راضی می‌شوند و از این کار انرژی مثبت می‌گیرند.

تنبلی در کارهای خانه

وقتی به خانه یک فرد دوستدار نارنجی قدم می‌گذارید شاید با دیدن طیف‌های مختلفی از رنگ نارنجی شگفت‌زده شوید و سلیقه صاحبخانه را تحسین کنید اما همه ماجرا  به این جا خلاصه نمی‌شود چون ممکن است خیلی زود متوجه شوید که خانه دوست نارنجی‌پوش‌تان چندان تمیز و مرتب نیست. واقعیت این است که نارنجی‌پوش‌ها چندان به تمیزی خانه اهمیت نمی‌دهند و آنقدر در خوشی و لذت غرق می‌شوند که شاید فرصتی برای رسیدگی به امور خانه برای‌شان باقی نماند. با این حال از آشپزی خوش‌شان می‌آید و می‌توانید روی خوب بودن دستپخت‌شان حساب کنید.

gallery_201601276518477235271

اجتماعی و خوش صحبت

به‌عنوان یک نارنجی دوست دو آتشه فردی هستید که از حضور در اجتماعات مختلف لذت می‌برید و به جای نشستن در گوشه اتاق و انتخاب تنهایی، در تلاش هستید تا با افرادمختلف معاشرت بیشتری داشته باشید. وقتی به مهمانی می‌روید روح و سرزندگی را به جمع تزریق می‌کنید و می‌توانید با زبان بدن‌تان دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. این احتمال وجود دارد که  مجلس را در دست بگیرید و دیگران را پای صحبت‌ها و شوخی‌های‌تان بنشانید. از آنجا که دوست‌داشتنی و اجتماعی هستید بعضی وقت‌ها تمایل دارید دیگران به شما توجه کنند و از اینکه دیده می‌شوید، لذت می‌برید.

سرشار از شوق زندگی

یکی دیگر از ویژگی‌های دوستداران رنگ نارنجی این است که عاشق زندگی هستند و از چالش‌های زندگی استقبال می‌کنند. درواقع زندگی یکنواخت و بدون هیجان برای‌شان خوشایند نیست و درهر شرایطی سعی می‌کنند از زنده بودن‌شان لذت ببرند.  ضمن اینکه قدرت ریسک‌پذیری خوبی دارند و خودشان را در یک شرایط خاص محدود نمی‌کنند. 

افزایش اشتها به کمک نارنجی

افرادی که از کاهش وزن رنج می‌برند و دل‌شان می‌خواهد چند کیلو چاق‌تر شوند، بهتر است در ترکیب رنگ‌های آشپزخانه نارنجی را فراموش نکنند. نارنجی در کنار زرد و قرمز ترکیب رنگ اشتها برانگیزی را ایجاد می‌کند و سبب می‌شود نسبت به غذا خوردن تشویق شوید. این رنگ برای کودکان هم جذاب است و بهتر است برای غذا خوردن کودکان بد غذا هم از چنین رنگی کمک بگیرید.

gallery_201601276133836617429

بدترین انتخاب برای مصاحبه شغلی

نارنجی از نظر القای احساسات تا حدودی شبیه قرمز است. این رنگ هم احساسات را برمی‌انگیزد اما مهم‌ترین نکته این است که هنگام انجام مصاحبه شغلی انتخاب نارنجی بدترین گزینه برای شماست. با اینکه به اندازه رنگ قرمز انرژی ندارد اما ممکن است به کارفرمای آینده شما این حس را القا کند که می‌خواهید به قدرت برسید و کمی پرخاشگر هستید. بهتر است افرادی این رنگ را برای لباس‌شان انتخاب کنند که می‌خواهند تاحدودی در مرکز توجه باشند. در برخی فروشگاه‌های زنجیره ای برای اینکه کارکنان در کنار مردم عادی راحت‌تر به چشم بیایند لباس‌شان را نارنجی یا ترکیب این رنگ با آبی یا سورمه‌ای انتخاب می‌کنند.

در جست‌وجوی ناشناخته‌ها

نارنجی از آن دسته رنگ‌هایی است که از شورو اشتیاق شما به سفر حکایت می‌کند. کوهنوردی ورزش مورد علاقه نارنجی‌دوستان است و از طبیعت گردی و حتی سفرهای پر خطر هم خوش‌شان می‌آید. شاید هم این افراد را در چترهای پاراگلایدر ببینید یا آنها را در اعماق اقیانوس‌ها در حال غواصی پیدا کنید. به هر حال این رنگ شما را به انجام فعالیت و ورزش‌های مختلف ترغیب می‌کند و افرادی که نارنجی را می‌پسندند ورزش را بیش از بقیه و حتی به طور حرفه‌ای دنبال می‌کنند. یک فرد نارنجی‌پوش بهترین فردی است که می‌تواند به مناطق ناشناخته قدم بگذارد و اکتشافات جالبی داشته باشد.

نارنجی و افسردگی

نارنجی یکی از رنگ‌هایی است که شما را شاد می‌کند. به همین دلیل در روانشناسی رنگ‌ها به افراد غمگین توصیه می‌شود که این رنگ را به محیط زندگی‌شان راه دهند تا از تاثیرات آن برای شاد شدن محیط زندگی‌شان بهره‌مند شوند. البته باید توجه داشته باشید که استفاده افراطی از رنگ نارنجی می‌تواند بر تعادل سیستم عصبی شما تاثیر بگذارد و شاید خیلی زود از این رنگ خسته شوید. بنابراین توصیه می‌شود در کنار نارنجی از رنگ‌های مکمل آن یعنی سبز یا آبی هم کمک بگیرید.


اگر لباس‌های نارنجی زیاد می‌پوشید...

گروهی از افراد رنگ نارنجی را بیش از دیگران به کمد لباس‌های‌شان راه می‌دهند. اگر دست بر قضا به اتاق‌شان سر بزنید و در کمدشان را باز کنید از دیدن این همه لباس نارنجی متعجب می‌شوید. شاید هم وقتی می‌بینید که یک دوست یا همکار چند روز در هفته لباس نارنجی می‌پوشد این موضوع را کمی غیر عادی تصور کنید. اما واقعیت این است که بیشتر نارنجی‌پوشان افرادی ماجراجو هستند که برای انجام کارها و اهداف‌شان انگیزه و اشتیاق زیادی دارند.

 نارنجی به این افراد انرژی می‌دهد و از سوی دیگر آنها را ترغیب می‌کند تا به فعالیت ادامه دهند. گاهی هم یکنواختی و سرد بودن محیط زندگی به نارنجی‌پوشان می‌گوید نارنجی را بیشتر انتخاب کنند تا اطرافیان از این راه سرزنده و پویاتر شوند. علاوه براین گفته می‌شود که علاقه‌مندان به لباس‌های نارنجی اعتماد به نفس خوبی دارند، دل‌شان می‌خواهد مدام لبخند بزنند و از خوشحالی دیگران به ذوق می‌آیند. گاهی هم بذله‌گویی در خون شان دیده می‌شود و به کمک حرف‌های خنده‌دار در هر جمعی خیلی زود محبوب می‌شوند.
منبع:مجله زندگی ایده آل
بیتوته

ایران گردی, روان شناسی, تست های روان شناسی, روان شناسی رنگ نارنجی, خصوصیات نارنجی پوش ها

جدیدترین مطالب بخش روان شناسی زیر مجموعه تست های روان شناسی

هر کسی لیاقت این را دارد که یک رابطه عاطفی سالم و مطمئن داشته باشد. دوست دارید بدانید رابطه شما با نامزدتان رابطه سالم و درستی است یا نه؟ 
1394-10-20
مجید
1762
وقتي باتري تلفن همراه‌تان رو به اتمام مي‌رود دچار نگراني و حتي وحشت مي‌شويد؟ شما تنها كسي نيستيد كه چنين احساسات آزار‌دهنده‌اي را هنگام دور شدن از گوشي هوشمندش تجربه مي‌كند.
1394-10-20
مجید
2782
ما نسبت به‌خود منتقدان بي‌رحمي هستيم و نكات مثبت خويش را كمتر مي‌بينيم و بروز مي‌دهيم. حقيقت دارد كه تصورات ما در مورد خودمان، انعكاس تصورات ديگران درباره ماست.
1394-10-20
مجید
1634
بر اساس تحقیقات به عمل آمده اندازه و سایز انگشتان پا با اصل و نصب افراد ارتباط نزدیکی دارد.
1394-10-20
مجید
6994
مجله PSYCHOLOGIES تستی طراحی كرده كه به كمك آن می‌توانید میزان ندامت و پشیمانی‌تان را بسنجید و بفهمید این ویژگی در كدام بخش از شخصیت شما ریشه دارد
1394-10-20
مجید
2507
هر‌گاه مرد مورد علاقه‌ام براي سفر كاري از شهر خارج مي‌شود من به خود واقعي‌ام تبديل مي‌شوم.
1394-10-21
مجید
3847
بیشتر ما همیشه برای انجام کار‌هایمان عجله داریم، چند کار را به طور همزمان انجام می‌دهیم و سعی می‌کنیم برای همه آدم‌ها همه کار بکنیم و به ندرت وقت کافی برای خودمان می‌گذاریم.
1394-10-21
مجید
2538
شاید در نگاه نخست شبیه آزمون های غیر واقعی که در شبکه های اجتماعی مطرح می شوند به نظر برسد اما در حقیقت این گونه نیست.
1394-10-21
مجید
3281
متخصص روانشناسی و مشاور خانواده به شما می‌گوید تیپ‌های شخصیتی مختلف اهل چه نوع مسافرت‌هایی هستند و چطور می‌توانید با توجه به نوع مسافرت‌های یك فرد شخصیت او را بشناسید.
1394-10-28
مجید
2310
36 مطلب آخر بخش روان شناسی
روان شناسی علمی است که به بررسی علمی رفتار و فرآیندهای ذهنی می‌پردازد.
1394-4-4
مجید
4219

تمرکز اصلی روان‌شناسی شناخت بر کشف چگونگی کسب، پردازش و ذخیره‌سازی اطلاعات در انسان‌هاست. کاربردهای عملی متعددی برای روان‌شناسی شناخت وجود دارد که از آن میان می‌توان به روش‌های بهبود حافظه، چگونگی افزایش دقت تصمیم‌گیری و چگونگی ساختدهی به مطالب آموزشی به منظور بهبود یادگیری اشاره کرد

1394-4-16
مجید
2363
روان شناسی رفتار مصرف كننده، یكی از گرایش های پرطرفدار در علم روان شناسی بوده و طی سال های اخیر، توجه بسیاری از صاحب نظران، تولیدكنندگان و موسسات خدماتی را به خود جلب كرده است
1394-4-16
مجید
5236

روان‌شناسی بالینی با معاینه، تشخیص، درمان و جلوگیری از اختلالات ذهنی سروکار دارد. با وجودی که روان‌شناسان بالینی غالباً در مراکز درمانی و بهداشتی کار می‌کنند امّا پزشک نیستند و دارو تجویز نمی‌کنند

1394-4-16
مجید
2969
بخشی از دانش روانشناسی است و این دیدگاه را دارد که ذهن و فرهنگ جدایی ناپذیرند 
1394-4-16
مجید
3540
1:روان شناسی مهندسی که آن‌ را گاه، مهندسان عوامل انسانی نیز می‌خوانند 2: روانشناسی و پزشکی قانونی در مراحل رشد و تحول خود به اهداف یکدیگر نزدیک شده‌اند.
1394-4-16
مجید
1491
هر انسانی قوانین مربوط به تعامل اجتماعی را در مقاطع مختلف از روند زندگی و در شرایط گوناگون فرا می‌گیرد. این قوانین را اولین بار ما به عنوان کودک در تعاملات خود با اولیاء و مربیان فرا می‌گیریم
1394-4-20
مجید
2804
اگر یافته‌های وونت  در 1879 را به‌عنوان شروع رسمی روان‌شناسی بپذیریم ، می‌توان گفت که تقریباً حدود 100 سال است که پژوهش‌ها و نظریه‌های روان‌شناسی بر جنس  تمرکز کرده‌اند.
1394-4-20
مجید
1730
این رشته روان‌شناسی به مطالعه رفتار و محیط کار می‌پردازد. روان‌شناسان صنعتی- سازمانی غالباً برای افزایش کارایی محیط کار، انتخاب کارکنان مناسب برای کارهای بخصوص، و تولید آزمون‌های مرتبط به پژوهش می‌پردازند.

1394-4-20
مجید
1363
بدون شك، مدیران باید درباره‌ی رضایت یا عدم رضایت كاركنان حساسیت داشته باشند زیرا باور بر این است كه كاركنانی كه از كار خود رضایت شغلی دارند، در مقایسه با آنان كه احساس رضایت نمی‌كنند، بازدهی یا تولید بیش‌تری دارند.

1394-4-20
مجید
1623
شخصیت را «الگوهای رفتار و شیوه‌های تفکر که نحوه (Hilgard) تعاریف مختلفی از شخصیت ارائه شده است که هر یک بر وجهی از شخصیت تأکید کرده‌اند. 
1394-4-20
مجید
1884
نیروی انسانی ماهر وکارآمد پربهاترین وارزنده ترین ثروت و دارائی هر کشور است. بسیاری از جوامع با وجود برخورداری از منابع طبیعی سرشار،به دلیل فقدان نیروی انسانی شایسته ولایق توان استفاده ازاین مواهب الهی را ندارند و روزگار را به سختی ومشقت می گذرانند.
1394-4-20
مجید
2235
روانشناسی ورزش در بر دارنده گزینش درست و برانگیختن ورزشکاران است به گونه ای که هر ورزشکار بتواند
در بالاترین حد توانایی خود به رقابت بپردازد 
1394-4-20
مجید
1495
سالهای زیادی بود که روان‌شناسان ورزش احترام لازم را بدست نیاورده بودند چرا به گفتة دکتر بروس آجیل وی از پیشگامان روان‌شناسی ورزش «مشکل این بوده است که ما بسیاری شارلاتان بسیاری فریب‌کار و بسیاری مردم داشتیم که چیزهای بسیار زیادی را نوید می‌دادند .»
1394-4-20
مجید
1621
حضور در فضا تجربه‌ای جدید و منحصر به‌فرد برای بشر پس از چندین هزار سال زندگی بر روی سیاره زمین است.

1394-4-21
مجید
1586

 هر فرد نيازمند است كه در مقابل تغييرات دائمي كه پيرامون خود به وقوع مي‌پيوندد به تعادل برسد.

1394-5-8
مجید
1513
فوبیا‌ها در دسته اختلالات اضطرابی دسته‌بندی شده‌ و بسیار شایع هستند. انجمن روانپزشکی آمریکا گزارش کرده است که سالانه تا ۸ درصد از بزرگ‌سالان آمریکایی از یکی از انواع فوبیاها رنج می‌برند.
1394-6-2
مجید
1472
الگوهای متناقض در تربیت كودك شامل این موارد می شود: تهدیدها، رشوه ها، وعده ها، سخنان نیشدار و طعنه آمیز، موعظه و سخنرانی درباره دروغ گویی و دزدی و آموزش ادب با بی ادبی و بی احترامی و مواردی از این قبیل.
1394-7-23
مجید
1614
انسان ها تیپ های شخصیتی متفاوتی دارند. شخصیت خودشیفته، شخصیتی است که خود را بالاتر از دیگران و ستودنی می داند و خود را محور محیط پیرامون و دنیا می پندارد.
1394-8-2
مجید
1817
هرآنچه ما انجام می دهیم از یک اندیشه آغاز می شود. هر عمل، هر کلمه، هر ابداع از تجسم های ما بوجود آمده است. توا
1394-8-2
مجید
1439
آدم‌ها در اطراف خود حریم‌هایی دارند که تنها افراد خاصی را به آن راه می‌دهند. اگر چه حریم‌ها و اندازه آن‌ها به فرد، فرهنگ و موقعیت وابسته است،‌ اما جایگاه آن در مغز است و ورود به حریم دیگران،‌ در اغلب فرهنگ‌ها ناپسند و ناراحت‌کننده است.
1394-8-2
مجید
1329
ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که هر روز با موجی از اخبار ناخوشایند روبه‌رو می‌شویم؛ اما بارها در مقالات و کتاب‌های مختلف خوانده‌ایم که نباید بر افکار منفی و حوادث ناگوار متمرکز شویم و باید تفکر مثبت داشته باشیم
1394-8-2
مجید
2016
شما در حال تماشای یک فیلم تلویزیونی هستید و فرزند کوچکتان نیز کنارتان مشغول تماشای همان فیملی است که شما می بینید،
1394-8-10
مجید
1480
نقاشی زبان کودک است. بسیاری از کودکان ناخواسته آنچه که حس می‌کنند اما قادر به بیانش نیستند را در نقاشی‌هایشان نشان می‌دهند.
1394-8-11
مجید
2203
برخی از داوران و موسسات آموزشی بر این باورند که بازی کردن نقش مهمی در یادگیری کودکان ندارد و تنها با کسب نمرات خوب است که معلوم می شود آنها مطالب جدیدی یاد گرفته اند، ولی با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که کودکان برخی از پیچیده ترین مسائل را با انجام بازی های خاص می آموزند.
1394-8-20
مجید
1342
حضور افراد دارای فرزند در شبکه‌های اجتماعی دارای دو وجه والدین و فرزندان است که بررسی چند نکته برای دور ماندن از آسیب‌های احتمالی خالی از لطف نیست.
1394-8-23
مجید
1408
مهم نیست که چقدر خوب از نوزادتان مراقبت می کنید، گریه یکی از واقعیت های زندگی اوست که آن را خواهید شنید. 
1394-9-1
دکتر بهروز
1527
شب ادرارى عبارتست از یک عمل غیر ارادى که طبیعت در عالم خواب انجام مى‏دهد تا مثانه را از ادرار خالى نماید و این عمل بیشتر در کودکان و گاهى نوجوانان انجام مى‏شود.
1394-9-1
دکتر بهروز
1345
اگر فرزند دومی در راه دارید بهتر است به فرزند اولتان یکسری آمادگی دهید و شرایط را برای پذیرش فرد جدید در خانواده مهیا کنید
1394-9-1
دکتر بهروز
1706
بازی عبارت است از هرگونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدفدار که بصورت فردی یا گروهی، انجام و موجب کسب لذت و برآورده شدن نیازهای کودک شود. 
1394-9-23
دکتر بهروز
1671
گاهی والدین بسیار آرام و خونسرد از قلدری و برخی رفتارهای فرزند خود بسیار تعجب می کنند.
1394-9-23
مجید
2554
 نوزادی که گریه می کند در تلاش است تا چیزی به شما بگویید ممکن است بخواهد گرسنگی یا پرخوری و شکم دردش را به شما اطلاع دهد و ممکن است بخواهد بگوید پوشکش خیس و از این بابت ناراحت است. 
1394-9-23
مجید
2030
مکیدن شست، زبان، انگشتان، پستانک، گوشه‌ی پتو یا قطعه‌ای از پارچه از عاداتی هستند که در شیرخوارگان مشاهده می‌شود و به کودک احساس آرامش و خوشحالی می‌دهد.
1394-9-23
مجید
2221
از همان هفته اول تولد، بيش‌تر مادران حس می‌کنند نوزادشان لبخند می‌زند، اما حقیقت آن است که او تلاش می‌کند تا این کار را انجام دهد.
1394-9-23
مجید
2456
یکی از چالش‌های مهم برخی از والدین رفتارهای پرخاشگرانه کودکشان در مدرسه است. 
1394-9-23
مجید
2064
رقابت امری است که همیشه بین بچه های یک خانواده وجود دارد. اما ممکن است والدین نیز ، با رفتارهای ناخودآگاه خود ، به آن دامن بزنند.
1394-9-25
مجید
2757
مطالب تصادفی
ما انسان ها یک بعد خیلی مهم در زندگی مان داریم و آن عواطف مان است. اما اگر همین عواطف که زندگی را زیبا می کند ، بیش از حد باشد ، به ما و اطرافیانمان لطمه وارد خواهد شد.
1394-11-1
مجید
1587
روابط بین همسران یک جریان پویاست و مدام تغییر می‌کند. ضمن اینکه حتی بهترین رابطه‌ها هم به مراقبت و پرستاری نیاز دارد.
1394-11-10
مجید
1876
در آزمونهای بهره هوشی، دو آزمون معروف تر از بقیه هستند: استنفورد بینه و مقیاس هوش وکسلر.
1394-10-7
دکتر بهروز
2536
بسیاری از افراد در اجتماع و در حضور جمعی غریبه احساس اضطراب و نگرانی می کنند اما می توانند خود را کنترل کرده و نگرانی خود را پنهان کنند. در روانشناسی به این افراد «برون گراهای خجالتی» گفته می شود.
1394-10-29
مجید
2663
همانند شما مادرانی هستند که اظهار می‌کنند، فرزندشان بیش از حد وسواس دارد و رفتارهایی که نشانه وسواس است در آن‌ها وجود دارد.
1394-10-2
دکتر بهروز
2449
سالهای زیادی بود که روان‌شناسان ورزش احترام لازم را بدست نیاورده بودند چرا به گفتة دکتر بروس آجیل وی از پیشگامان روان‌شناسی ورزش «مشکل این بوده است که ما بسیاری شارلاتان بسیاری فریب‌کار و بسیاری مردم داشتیم که چیزهای بسیار زیادی را نوید می‌دادند .»
1394-4-20
مجید
1621
این ادعا مثل این است که کشاورزی بکوشد تکه زمینی را که قابلیت کشت ندارد به باردهی عالی برساند، در حالی که او در بهترین حالت می‌تواند اندکی قوت زمین را بیشتر کند تا کمی محصول دهد.
1394-9-30
دکتر بهروز
2221
شب ادرارى عبارتست از یک عمل غیر ارادى که طبیعت در عالم خواب انجام مى‏دهد تا مثانه را از ادرار خالى نماید و این عمل بیشتر در کودکان و گاهى نوجوانان انجام مى‏شود.
1394-9-1
دکتر بهروز
1345
شخصیت را «الگوهای رفتار و شیوه‌های تفکر که نحوه (Hilgard) تعاریف مختلفی از شخصیت ارائه شده است که هر یک بر وجهی از شخصیت تأکید کرده‌اند. 
1394-4-20
مجید
1884
تلاش برای ایجاد رفتار محترمانه از یک کودک 2 ساله، مانند تلاش برای به‌دست آوردن خون از سنگ است
1394-9-30
دکتر بهروز
2368
احتمالا با تست‌هاي بي‌شماري روبه‌رو مي‌شويد كه ادعا مي‌كنند از شخصيت واقعي‌تان پرده بر مي‌دارند اما توصيه ما اين است كه به هر تستي اعتماد نكرده و هر ادعايي كه در مورد شخصيت‌تان مي‌شود را باور نكنید.
1394-11-1
مجید
1982
فوبیا‌ها در دسته اختلالات اضطرابی دسته‌بندی شده‌ و بسیار شایع هستند. انجمن روانپزشکی آمریکا گزارش کرده است که سالانه تا ۸ درصد از بزرگ‌سالان آمریکایی از یکی از انواع فوبیاها رنج می‌برند.
1394-6-2
مجید
1472